Türkçe
×
Tüm hakkı saklıdır. Sitemizde kullanılan tüm içerik ve görseller
Adaptasyon Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’e ait olup izinsiz kullanımı hukuki yaptırıma tabidir.
İnviva

Konya'nın ilk Bobath Terapistinin kurucusu olduğu Özel Adaptasyon Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi 2011 yılında kurulmuş olup,22 yıllık tecrübe anlayışı ile devam etmektedir.

Adaptasyon Özel Eğitim ve Rehabilitasyon tam donanımlı bir şekilde planlanmıştır.Bina içi güvenlik kamera sistemiyle korunmaktadır. Ayrıca veliler çocuklarının eğitimlerini, bekleme salonundan kamera sistemiyle izleyebilme imkanınına sahiptir.Bilimin gerektirdiği güncel teknik ve metodlar ile; farklı gelişen çocuklarımızın eğitiminde fark yaratacak fizik tedavi odası,floortime odası,duyu bütünleme odası,grup eğitim odaları,bireysel eğitim odalarında  en iyi kalitede  hizmeti sizlere sunuyoruz.

Misyonumuz;

-Bireyin zihinsel, bedensel, ve psiko-sosyal gelişimlerini  desteklemek
-Bireyin Davranış problemlerini çözmek
-Bireye Öz bakım becerilerini kazandırmak
-Aile eğitimi vererek,aileye ve bireye psiko-sosyal destek sağlamak.
Ve bu Hizmetleri en iyi şekilde sunmak olup,yaşadığı ortama adapte olabilen bireyler yetiştirmektir.
 
Vizyonumuz;  

    Bilimsel gelişmeleri önceden takip eden,bireyin ihtiyaçları doğrultusunda eğitime önem veren,sürekli güncellenebilen teknik ve metodları kullanan bir kurum olarak; Konya'da Özel Eğitim ve Rehabilitasyon kurumları arasında adından sevgiyle,bilimle bahsettiren kurum olmak,özel gereksinime ihtiyaç bireyimizinde hayatında güzel şeylere imza atmaktır.

Neden Biz